Meme Küçültme Pahalı mıdır?

Meme küçültme ameliyatı nasıl uygulanır? Meme küçültme ameliyatı sonrası iyileşme nasıl olur? Meme küçültme ameliyatı fiyatları nasıldır? Meme küçültme riskleri nelerdir?Meme küçültme SGK tarafından karşılanır mı? Meme küçültme pahalı bir ameliyat mıdır?

Meme küçültme pahalı bir ameliyat mıdır?

Meme küçültme fiyat bilgisi için öncelikle muayene olmanız gereklidir. Hangi ameliyat olursa olsun ücretine göre karar vermek yanıltıcı olabilir. Öncelikle estetik cerrahi hekiminizle ameliyata uygun olup olmadığınızı, ameliyat detaylarını, iyileşme dönemini, sonuçları, beklentilerinizi konuşmalısınız ve ona göre kararınızı vermelisiniz.

Meme küçültme ameliyat ücretleri devlet hastanelerinde , özel hastanelerde, özel muayenehanede çalışan hekimler arasında değişkenlik gösterebilir. Çalışılan hastanenin şartları, hekimin kullandığı teknik gibi bazı tıbbi detaylar da ücreti etkileyebilir.

Sosyal medya üzerinden son zamanlarda en çok karşılaşılan sorular ameliyat ücretleri hakkında olmaktadır. Öncelikle doktorunuzla yüzyüze görüşmenizi ve mutlaka muayene olmanızı tavsiye ediyoruz. Sonrasında zaten ücret konusunda bilgilendirileceksiniz.

Meme küçültme SGK tarafından karşılanır mı?

Meme küçültme ameliyatları belli kriterlere sahip hastalarda, A grubu hastanelerde tıbbi gereklilik raporu ile karşılanabilir. Ancak hastaların çoğu orta dereceli büyük memesi olan olgular olduğu için bu tıbbi rapor her zaman onaylanmayabilir.

https://www.nurgulaltuntas.com/single-post/2019/01/17/Meme-Kucultme-Ameliyati

Op.Dr.Nurgül ALTUNTAŞ

Kocaeli Estetik Cerrah

Öne Çıkan Yazılar
Son Yazılar
Arşiv
Anahtar Kelimeler

Op.Dr.Nurgül ALTUNTAŞ 

Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı

İzmit Merkez Körfez Mah. D-100 Yanyol No:125

Kat :2  (Akbank E5 Şubesi Üstü) 
İzmit / Kocaeli 41040

+90 505 799 2998 

+90 262 331 6161 

www.nurgulaltuntas.com

SON YAZILAR

© 2015 drnurgulaltuntas Estetik Cerrahi . Bu site bilgilendirme amaçlıdır. Buradaki bilgiler genel bilgilerdir, hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmaz.Ayrıntılı bilgi almak için doktorunuza başvurunuz.