top of page

HAKKIMIZDA

Op.Dr.Nurgül ALTUNTAŞ Koaceli İzmit'te yurt içi ve yurt dışı hastalara Estetik, Pastik ve Rekonstrüktif Cerrahi hizmeti vermektedir, özel muayenehanesindeki ekibiyle, güncel tedavi yaklaşımlarını benimseyerek kişiye özel tedavi seçenekleri sunmayı amaç edinmiştir. Meme Estetiği konularında meme cerrahisi olarak Meme Büyütme, Meme Küçültme, Meme Dikleştirme, Jinekomasti düzeltilmesi ve Meme Rekonstrüksiyonu (kanser sonrası onarımlar)  ameliyatlarını gerçekleştirmektedir. Meme Estetiği dışındaki uygulamalarımız ile ilgili bilgi almak için www.nurgulaltuntas  adresini ziyaret edebilir veya sosyal medyadan bizi takip edebilirsiniz.

Merhabalar. Bu yaziyi yazmayi borc biliyorum. Cunku bende burdan tawsiyelerden Nurgul hanimla tanistim. Paylasan herkese minnettarim . Iyi ki gitmisim. 1ay once gogus buyutme ameliyati oldum. Hayatim degisti. Psikolojim duzeldi. Eger olmayi dusunen varsa aklinda hic bir suphe olmasin. Sonsuz guvenim var Nurgul Hanima. Hep aklimda dualarimda olucak. Ameliyat sonrasi gosterdigi ilgi alaka kusursu. Sonsuz tesekkurler. Eger bilgi almak isteyen olursa bilgilendirebilirim. Gozunuz kapali inanin guwenin..

eniyihekim.com

Nurgül Hanım tanımaktan büyük mutluluk duyduğum bir insan. Güler yüzlü, içten, çalışkan. Odasına girdiğim ilk andan itibaren güven veren yaklaşımı kendimi ona kolaylıkla emanet etmemi sağladı. Ameliyat sürecim hakkında hiç üşenmeden ayrıntısıyla açıklamalar yaparak her adımın bilincinde olmamı sağladı. Alanına dört dörtlük hakimiyeti sonucu mükemmel bir ameliyat geçirdim. 24 saat içinde evimdeydim. Bu güzel insanı herkesin tanımasını istediğim için bu satırları yazıyorum. Ülkemde Dr. Nurgül Altuntaş gibi işini severek yapan çalışkan, insancıl ve yürekli insanların çoğalması dilerim. Yolu açık olsun..

eniyihekim.com

Nurgül Hanımla yaklaşık 3 hafta önce tanıştım ve iyi ki de tanıştım. Kendisi benim için çok büyük bir şanstı. Hem hekim yönüyle hem de kişisel duruşuyla o kadar harika ki! Hastalarına yaklaşımı, sabrı, gösterdiği ilgi muhteşem. Konuşması dahi terapi gibi ve 4 gün önce meme büyütme operasyonu oldum sonuçtan da doktorumdan da çok memnunum. Iyi ki ama iyi var!

eniyihekim.com

İkinci kez yazmak istiyorum.. Belkide 3,5,8 kez daha duygularımı yazarak paylaşmak isteyeceğim :) Operasyon sonrasında yaşadığım rahatlık ve mutluluk, doğru karar verdiğimi ispatladı. Nurgül hanım sayesinde şimdi çok daha rahat hareket edebiliyorum. Boyun ve sırt ağrılarım neredeyse tamamen yok oldu. Yalnızca 1 kg kaybetmeme rağmen vücudum 10 kilo vermişim gibi bir görünüme kavuştu. Özgüvenim arttı, kendimi artık daha sağlıklı, mutlu ve güzel hissediyorum. Bedenime sunduğunuz bu ayrıcalık için teşekkür ederim. Bu başarılı operasyonun ardından şunu ifade etmek istiyorum: Keşke sizi daha erken tanıma şansım olsaydı da bu operasyonu çok önce gerçekleştirseydik… Hekimlik vasıflarınızın yanı sıra göstermiş olduğunuz alaka ve şefkat için teşekkür ederim. Bilgi ve tecrübenize güvenmekle ne kadar doğru bir karar verdiğim ortada… Elinize sağlık, emeğiniz için teşekkürler. Sevgiler
eniyihekim.com
HASTA GÖRÜŞLERİ
OP.DR.NURGÜL ALTUNTAŞ
özgeçmiş

özgeçmiş

bottom of page